hospo_komora
Home / Interierové dveře / Doplňky

Dveřní doplňky


 

mp kovaniSpolečnost MP KOVÁNÍ je firma založena v roce 2008. Od tohoto období působí v oblasti dveřních kování a doplňků na celém území České republiky. Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej se sítí partnerů na celém území ČR. V této oblasti dlouhodobě budujeme jméno kvalitního a spolehlivého partnera. Naše společnost ve své činnosti sází na stabilitu, spolehlivost v poskytování produktů a služeb, na kvalitní obchodní servis.

 


 

actAC-T servis, spol. s r.o.  Sortimentem je kvalitní dveřní a okenní kování vyráběné v zemích EU, dále pak doplňky ke dveřím (jako zarážky, kukátka, zavírače, stavěče, piktogramy, klepadla, mušle do posuvných dveří a jiné), hliníkové, plastové a dřevěné větrací mřížky, madlové systémy. Nabízíme široký sortiment krbového nářadí, košů na dřevo a krbových zástěn, a to jak v tradičním kovaném provedení, tak i moderní, v kombinaci nerez, sklo, dřevo.

 


 

fabDodavatel systému generálního a hlavního klíče (SGHK) .

Princip – majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. V tomto případě se jedná o tzv. HLAVNÍ klíč, kterým lze odemknout všechny dveře určité skupiny dle předem stanovených kompetencí. Tzv. GENERÁLNÍ klíč systému odemyká veškeré zámky v objektu. Může ho mít např. majitel, bezp.  agentura, hasičský sbor nebo může být umístěn v objektu v zapečetěné schránce k použití při nenadálých situacích.


 

cobraDíky výběru z několika desítek modelů kování a dalších stovek typových provedení, v nejrůznějších designech, mnoha povrchových úpravách a také bohaté nabídce doplňků se tato značka vštípila hluboko do podvědomí konečného zákazníka, ale především i odborné veřejnosti. K velkému zájmu  v neposlední řadě přispívá i maximální vstřícnost přizpůsobit se přáním a požadavkům zákazníka.

 


 

tvinDveřní a okenní mosazná kování jsou vyráběna převážně z nanejvýš kvalitní mosazi OT C37700 nebo OT SI CU65. Výkovky jsou vykovány pod tlakem 800 – 1200 t. Tím vzniklé zhuštění materiálů zvyšuje pevnost a odolnost výrobku. V našem sortimentu dále najdete nerezová dveřní a okenní kování (OBJEKT), dveřní zavírače, paniková kování a další. Vše v nadstandardní kvalitě

 


 

matStavební kování od firmy M&T (Ivo Ulich Material & Technology) – sídlem Chlístová 3, 549 01 N. Město nad Metují – Spy. Tyto kliky, madla, okenní kování, dveřní kování, bezpečnostní kování, dveřní zarážky, to je elegantní doplněk vhodný pro dveře i v těch nejnáročnějších prostorech. Kliky a kování od firmy M&T osvěží Váš domov.

 


 

rostexVýroba stavebního, bezpečnostního a nábytkového kování.

 

 


 

holarVýroba nerezových madel a plastového kování.

 

 


 

Výroba stavebních pouzder pro zasouvací dveře do zdi.